NOVINKY, Strana 2

Nová káva z Kolumbie hraje všemi barvami

Nová káva z Kolumbie hraje všemi barvami

Už jste byli v Kolumbii? Nemusíte, dovezli jsme kousek této jihoamerické země domů, do Evropy, do Valmezu, do pražírny. Hraje všemi barvami, káva COLORES. Je dojemna vyladěná na espresso. Káva, která vám způsobí drogovou závislost. V této kávě se dají rozlišit tóny chutí kakaových bobů a višní. Druh: Arabika. Zpracování: Promyté. Máme ji zabalenu ve třech velikostech 250g, 500g i 1kg.

Přijďte si ji vyzkoušet k nám do Valašské pražírny do ValMezu na Hranickou 404 nebo objednávejte přímo zde:

https://www.valasska-prazirna.cz/colores/

Díky! Tým Valašská pražírna - CoffeeBee

 

 

Pojďte pracovat do pražírny. Hledáme novou kolegyni.

Pojďte pracovat do pražírny. Hledáme novou kolegyni.

Hledáme novou kolegyni do týmu Valašské pražírny. Pražení kávy, její prodej i speciální akce se díky vám tak rozjely, že potřebujeme posilu. Rádi bychom někoho pozitivního a ochotného učit se nové věci. Na novou kolegyňku čeká hodně komplexní práce: od denního provozu pražírny, přes správu sociálních sítí, organizaci promo akcí, spolupodílení se na vývoji nových pražících profilů i obalů káv, přípravy kávy, správy e-shopu, balení – prostě hodně různorodá práce. Není třeba se lekat, spousty věcí se dá naučit. Výhodou může být znalost angličtiny, řidičák, ochota se naučit základy Google Drive, základní znalost Excelu a zájem o nové trendy ve světě kávy :)
Zájemkyně pište prosím Petrovi nebo Jirkovi na info@valasskaprazirna.cz nebo volejte 606 048 776. Děkujeme. Tým CoffeeBee Ondřej, Jiří, Petr

Jdeme do Bečvy! Podporujeme akci za naši čistou řeku

Jdeme do Bečvy! Podporujeme akci za naši čistou řeku

Naše pražírna je jen 300 metrů od Bečvy, jedné z nejhezčích českých řek. Není a nikdy nám ani nebude jedno, co se v přírodě okolo nás děje. Proto podporujeme Envirofest Bečva 2021. Pro návštěvníky akce jsme připravili speciální edici káv. Výtěžek půjde na podporu aktivit za čistou Bečvu. Přijďte podpořit dobré lidi i si třeba dát kávu či koupit balíček od nás už tuto sobotu a neděli do Zámeckého parku Kinských ve ValMezu. Uvidíme se tam ????
Cupping provoněl celou pražírnu

Cupping provoněl celou pražírnu

Opřeli jsme se do vývoje nových směsí. Už brzy budete moct ochutnat jak Espresso Encore, tak taky takzvaný CoffeeD neboli Espresso D jako Držák - silné a výrazné kafe pro lidi, co potřebují mít oči otevřené. Na snímku spolupracujeme na takzvaném cuppingu neboli "chuťovém rozboru" jednotlivých káv u nás na Valašsku s Radkem, dlouholetým pražičem špičkové české pražírny Nordbeans z Liberce. Rozborem chuti jednotlivých káv si už brzy budete moci projít v rámci našeho pražení pro veřejnost. Ty se už konají každý pátek od 19 hodin. Tak neváhejte.

Přidáváme nové pražící profily

Přidáváme nové pražící profily

Rozšiřujeme nabídku káv. Začali jsme pražit novou brazilskou kávu Crystal, je trošku jemnější, sladší a malinko víc do tmava než její sesterská Diamonds. Dobře se hodí do domácích a firemních kávovarů na tlačítka. Na fotce náš rožnovský expert a pražič Ondřej. Crystal se zatím dá koupit u nás v pražírně na Hranické 404, chystáme ho i na e-shop.

Otevřeno. Zastavte se na kávu.

Otevřeno. Zastavte se na kávu.

Máme otevřeno. Pražírna je téměř hotova, takže můžeme přivítat milovníky kávy. Zastavte se na šálek espressa či flat white, vykouzlíme i cokoli jiného. Kávu si můžete dát přímo v pražírně nebo posedět venku. A domů si pak odnést jeden z našich (prozatím) pěti druhů. 
Otevírací doba:
Pondělí až čtvrtek od 14 do 17 hod
Pátek od 14 do noci. 
Každý pátek od 19 hodin pražení kávy pro veřejnost.

Mimo tyto hodiny klidně zaklepejte na dveře či na vedlejší Penzion Encore. Většinou jsme poblíž.
Nebo volejte 606048776 či objednávejte na valasskaprazirna.cz

Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakty
Facebook

Instagram

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení