PRAŽÍRNA A DEGUSTACE

 

      Řemeslně pražíme zrnka výběrové kávy. Snažíme se z nich dostat to nejlepší, co v sobě skrývají. Ke každodenní práci s kávovými zrnky přistupujeme s entuziasmem a pokorou, doputovala k nám z dalekých krajů, kde prošla pečlivou ruční sklizní a výběrem. Učíme se s každou novou várkou, hledáme v malých zrncích jemné i výrazné aroma. Vyzkoušejte námi vypraženou kávu, objednejte si ji - a nebo ještě lépe: skočte si přímo k nám.

     Naše Valašská pražírna je poměrně čerstvá, poprvé jsme pražili 12.12. 2020. Za přítomnosti jednoho z nejlepších pražičů v Česku. Profily pražení jednotlivých druhů kávy jsme nastavovali na základě více než pětiletých zkušeností. Už jsme pokročili, v malých sériích experimentujeme. U konzervativních káv pro konzervativní zákazníky držíme pražící profily stejně, na nejlepší úrovni. Řemeslné pražení po malých dávkách a špičková technika se nám náramně osvědčily.

    N
aše příběhy se slily na soutoku obou Bečev ve Valašském Meziříčí podobně jako kapky dobrého espressa či filtrované kávy. Jsme čtyři. Pátým do party je pak špičková pražička Giesen z holandského městečka Ulft. I ta se při práci umí pěkně rozpálit.

   
Pravidelně provádíme degustace a ukázky pražení kávy. Přijďte s přáteli, rodinou či kolegy z práce. Je to adrenalin sledovat, jak se zelené zrnka kávy svezené na valašsko z celého světa mění pod rukama na voňavou surovinu. Exkurze a výklad spolu s ochutnávkou zaberou do hodinky. stojí to za to.


Degustaci či pražení ve skupince či větší skupině lze objednat na kdykoli, bez problému. Pro více info volejte, prosím, na +420 725 096 901 nebo pište na info@valasskaprazirna.cz

 Přijďte. Moc rádi Vás uvidíme.

Matěj, Monika a Petr - Tým Valašská pražírna - CoffeeBee

    

Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakty
Facebook

Instagram