PRAŽÍRNA

Může jít o obrázek budovy       

     Řemeslně pražíme zrnka výběrové kávy. Snažíme se z nich dostat to nejlepší, co v sobě skrývají. Ke každodenní práci s kávovými zrnky přistupujeme s entuziasmem a pokorou, doputovala k nám z dalekých krajů, kde prošla pečlivou ruční sklizní a výběrem. Učíme se s každou novou várkou, hledáme v malých zrncích jemné i výrazné aroma. Vyzkoušejte námi vypraženou kávu, objednejte si ji - a nebo ještě lépe: skočte si přímo k nám.

     Naše Valašská pražírna je nová, poprvé jsme pražili 12.12. 2020. Za přítomnosti jednoho z nejlepších pražičů v Česku. Profily pražení jednotlivých druhů kávy jsme nastavovali na základě více než pětiletých zkušeností. Už jsme pokročili, v malých sériích experimentujeme. U konzervativních káv pro konzervativní zákazníky držíme pražící profily stejně, na nejlepší úrovni. Řemeslné pražení po malých dávkách a špičková technika se nám náramně osvědčily.

    N
aše příběhy se slily na soutoku obou Bečev ve Valašském Meziříčí podobně jako kapky dobrého espressa či filtrované kávy. Jsme čtyři. Pátým do party je pak špičková pražička Giesen z holandského městečka Ulft. I ta se při práci umí pěkně rozpálit.

     Přijďte. Moc rádi Vás uvidíme.

     Petr, Ondřej, Evžen, Katka a Jiří
     COFFEEBEE - Valašská pražírna

Po dobu restrikcí v květnu 2021 budeme v nepravidelném provozu od pondělí do pátku a přítomni většinou v odpoledních hodinách. Naplno otevřeme hned, jak to bude možné. Zřejmě někdy ve druhé půli května.
Pro vyzvednutí či objednávku balené kávy kdykoli volejte 606 048 776.
Díky.

 

Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakty