NOVINKY

Představili jsme své produkty osobám se zrakovým postižením.

IMG_6216Dlouhý špalír chodců s bílou holí s jejich průvodci se táhl úzkým chodníčkem od vlakového nádraží ve Valašském Meziříčí ve směru k průmyslové zóně. Členové oblastní odbočky SONS ve Vsetíně  se vydali na haptickou prohlídku a besedu o pěstování a přípravě kávy spojenou s ochutnávkou jejich různých druhů. Vzhledem k velkému zájmu 40 účastníků byli účastníci rozděleni na 2 skupiny. Hapticky prozkoumali pražící stroj, který zvládne připravit ze zelených, voňavých, kávových zrnek najednou 12 kg kávy za barvitého popisování celého procesu mistrem pražení. Statečně křupali čerstvě upražená kávová zrnka a těšili se na několik druhů lahodného moku. Vybrat si mohli z kávy brazilské, kolumbijské, arabiky či robusty, různých směsí, chutí a vůní. Účastníci nadšeně diskutovali o přípravě kávy a jejím uchovávání. Téměř 3 hodiny utekly jako voda, kávovou aktivitu zakončili výbornými, sladkými dobrotami a v krásném slunečném poledním čase se spokojeně navrátili do svých domovů.

Coffice - pracovat sám je ..........

Coffice - pracovat sám je ..........

Pokud tě nebaví pracovat o samotě na "home office" a obchodní jednání vést z kavárny navštiv toto inspirativní místo a dej si šálek naší kávy ve sdílené kanceláři https://cofficevalmez.cz/. Tato samoobslužná sdílená kancelář nabízí deset stálých míst navržených pro celodenní kancelářskou práci, kavárnu s kapacitou dvaceti míst a malou zasedací místnost pro čtyři osoby.
Přístup do kanceláře je 24/7, je zde samo-obslužný bar.

Prostě Ideální míso pro přednášky, firemní akce nebo i školení zaměstnanců.

Prodloužená otevírací doba před Vánocemi

Prodloužená otevírací doba před Vánocemi

Vánoční kávové speciály nám sviští jako nikdy předtím. Užijte si je taky, prodloužili jsme proto pro vás otevírací dobu. V sobotu 17.12. od 9 - 12. A pak od PO 19.12. - PÁ 23.12. od 8:30 do 17 hodin. A kdyby to vám nevyšlo ani tehdy, klidně volejte 606 048 776, je přece období zázraků.

Máme novinku! Bezkofeinové kafe

Máme novinku! Bezkofeinové kafe

Máme nejnovější kávu. Je dosti "jiná" - bez kofeinu... Jmenuje se DECAFFÉ a je vyrobena bez chemie postupem Swiss Water. Vyzkoušejte.

Druh: Arabika 
Certifikace: Organická káva (SWP Organic)
Proces: SWISS WATER - bez chemikálií
Země původu: Mexiko
Nadmořská výška: 900 až 1600 m

Region: Chiapas
Chuť:  čokoláda
Příprava: Kávu lze použít na espresso i další alternativní způsoby
Firemní dárkové kávy. Objednejte si

Firemní dárkové kávy. Objednejte si

Káva jako dárek pro obchodní partnery či zaměstnance? Skvělá volba, alespoň podle našich zkušeností. Firem, které chtějí dopřát lidem kvalitní kávu je čím dál víc. Rozjeli jsme proto velkosériovější výrobu.

Zastavte se podívat nebo si zavolejte na 725 096 901.
Sdělíme vám ceny a termíny dodání.
Logo zakomponujeme třeba do motivu s vánoční tématikou.
Obecně platí:

- jsme rychlí
- jsme kvalitní
- nejsme drazí

Tým Valašská pražírna

 

Vánoční předváděčky pražení v plném proudu

Vánoční předváděčky pražení v plném proudu

Pěkně se nám to rozjelo. Předvánoční pražení pro skupinky. Na to jak ze zelené tvrdé kávy vzniká voňavá surovina se chodí dívat stále více zájemců. Řemeslná výroba táhne.

Přijďte i vy, je jedno za čtyři, deset či dvacet lidí, rádi vám předvedeme, co umíme :) Pražení trvá zhruba 45 minut, je možné posedět ale libovolně dlouho. A  ke kávě si můžete dát třeba zákusek.

Vstup je samozřejmě volný. Termín flexibilní dle dohody s Vámi. Tak už volejte... :)

Telefon: 725 096 901

Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakty
Facebook

Instagram