NOVINKY

Jdeme do Bečvy! Podporujeme akci za naši čistou řeku
Naše pražírna je jen 300 metrů od Bečvy, jedné z nejhezčích českých řek. Není a nikdy nám ani nebude jedno, co se v přírodě okolo nás děje. Proto podporujeme Envirofest Bečva 2021. Pro návštěvníky akce jsme připravili speciální edici káv. Výtěžek půjde na podporu aktivit za čistou Bečvu. Přijďte podpořit dobré lidi i si třeba dát kávu či koupit balíček od nás už tuto sobotu a neděli do Zámeckého parku Kinských ve ValMezu. Uvidíme se tam ????
Cupping provoněl celou pražírnu

Opřeli jsme se do vývoje nových směsí. Už brzy budete moct ochutnat jak Espresso Encore, tak taky takzvaný CoffeeD neboli Espresso D jako Držák - silné a výrazné kafe pro lidi, co potřebují mít oči otevřené. Na snímku spolupracujeme na takzvaném cuppingu neboli "chuťovém rozboru" jednotlivých káv u nás na Valašsku s Radkem, dlouholetým pražičem špičkové české pražírny Nordbeans z Liberce. Rozborem chuti jednotlivých káv si už brzy budete moci projít v rámci našeho pražení pro veřejnost. Ty se už konají každý pátek od 19 hodin. Tak neváhejte.

Přidáváme nové pražící profily

Rozšiřujeme nabídku káv. Začali jsme pražit novou brazilskou kávu Crystal, je trošku jemnější, sladší a malinko víc do tmava než její sesterská Diamonds. Dobře se hodí do domácích a firemních kávovarů na tlačítka. Na fotce náš rožnovský expert a pražič Ondřej. Crystal se zatím dá koupit u nás v pražírně na Hranické 404, chystáme ho i na e-shop.

Otevřeno. Zastavte se na kávu.

Máme otevřeno. Pražírna je téměř hotova, takže můžeme přivítat milovníky kávy. Zastavte se na šálek espressa či flat white, vykouzlíme i cokoli jiného. Kávu si můžete dát přímo v pražírně nebo posedět venku. A domů si pak odnést jeden z našich (prozatím) pěti druhů. 
Otevírací doba:
Pondělí až čtvrtek od 14 do 17 hod
Pátek od 14 do noci. 
Každý pátek od 19 hodin pražení kávy pro veřejnost.

Mimo tyto hodiny klidně zaklepejte na dveře či na vedlejší Penzion Encore. Většinou jsme poblíž.
Nebo volejte 606048776 či objednávejte na valasskaprazirna.cz

Vyvíjíme nové směsi i obaly

Přestávky způsobenou covidem jsme využili pro vývoj a zdokonalení pražení. Chystáme několik vyladěných espresso směsí do tlačítkových automatů s vlastním mlýnkem. Vedle toho jsme dali dohromady sérii s naším domovským Valašským Meziříčím. Už brzy znovu otevřeme. Tak opět na Hranické 404 ve ValMezu.

Od začátku června se znova rozjedeme

Covid i dostavba naší pražírny nás trochu utlumila, nicméně od začátku června jedeme naostro. Otevírací dobu vám včas dáme vědět. Zrnkovou kávu si ale můžete objednávat už teď, stačí se domluvit na čísle 606 048 776. Pražíme každý týden.

Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakty